2 טיפים חשובים עבור שיווק שותפים בתחילת הדרך

היי, כאן משה עם שני טיפים חשובים לתחילת הדרך בתחום שיווק שותפים והפעם אני אהיה “ישר ולעניין”: הטיפ הראשון יכול למנוע מכם ליפול ולשלם “סתם” כספים והשני הוא ממש בונוס.

נתחיל עם הטיפ הראשון עבור מתחילים בתחום שיווק שותפים

רבים מתחילים מלקחת את התנועה ולהעביר אותה ישר אל הצעת שותפים. בדרך כלל זה לא ממש עובד או עובד חלקית בלבד. אנשים אשר מבינים כבר שזה לא מה שמאפשר להם לפתוח עסק רווחי בתחום שיווק שותפים, יתחילו להעביר את הפרטים לדף הנחיתה האישי שלהם. רבים בוחרים לאחר ההרשמה להעביר את הגולשים בדף התודה מיד אל הצעת השותף.

במקרה זה פעמים רבות יש הבדל בין ה”מיתוג” של דף הנחיתה ולבין הדף של המוצר. במקרה זה התהליך יכול להיראות מעט “חשוד” והגולשים מבינים שלא מדובר באותו הדבר ופשוט סוגרים את דף המכירה. ברגע שהם סוגרים אותו, הם יכולים להיכנס למייל כדי לפתוח את המתנה שנשלחה אליהם וזאת בהנחה שהמשווקים הכינו מתנה.

במקרה שלא נשלחה מתנה הגולשים לא מבינים מה הקשר בין שני המוצרים, בין המשווק לבין בעל המוצר ולכן הטיפ שיש לי אליכם הוא לשים לב שכדאי שדף הנחיתה שלכם יהיה דומה לדף המכירה של המוצר. בצורה זו תהיה “המשכיות” בתקשורת והיא תוביל לעלייה במכירות.

ההמשך של הטיפ הזה הוא שיש לשים לב שגם המודעה צריכה להיות דומה למה שהולך להיות בדף הנחיתה, שיהיה דומה למה שיהיה בדף המכירה הסופי. להתאמה זו נקרא גם “הלימה” והיתרונות של פעולה זו הם גם שפייסבוק רואה את הקשר בתהליך ולכן מעלה את המודעה וגם הגולשים רואים רצף ואחוזי ההמרה עולים.

לסיכום: שימו לב שהתהליך שלכם צריך להיות תואם לתהליך של המכירה. הדבר יכול להתבטא בבחירה תואמת של צבעים ושל השפה.

הטיפ השני שעושה את ההבדל בתחום שיווק שותפים

הטיפ השני הוא כאשר אתם שולחים אל הגולשים לדף המוצר, הרבה פעמים בדף יש מישהו שמדבר בווידאו או חברה ואנחנו שלחנו לשם את האנשים בלי להגיד להם מה הם עומדים לפגוש. כבר במייל עלינו להסביר לגולשים מה עומד לקרות ובכך בעצם לדבר באותה שפה כמו בדף המכירה.

מכאן חשוב להבין בתחום שיווק שותפים שכדאי ללמוד על ההצעה שאנחנו מקדמים ולא “לזרוק” את הגולשים לקבל מידע בעצמם. דבר נוסף שאני ממליץ עליו הוא לבצע “האדרה” = להאדיר את האדם שיש לו את המוצר. ספרו עליו, גרמו לאנשים לסמוך עליו וקדמו אותו.

כדאי לדבר על האדם או החברה אשר נמצאים בדף המכירה וכך הם לא רק יידעו לקראת מה הם עומדים אלא תהיה להם ציפייה לקרוא או לשמוע את התוכן. זה יגרום לאנשים לפתח אמון במוצר ובהצעה כי אנחנו המלצנו עליו. ככל שאנחנו נותנים יותר ערך לרשימת התפוצה שלנו, כך למילה שלנו תהיה משמעות ואם אנחנו נמליץ על אדם מסוים (שמוכר את המוצר) ההמלצה שלנו תהיה אמינה יותר.

פייסבוק
וואטסאפ
לינקדין
אימייל

הגיע הזמן ליישם את כל מה שלמדת?

הכנתי הדרכה בחינם שמראה צעד אחר צעד איך התחלתי מאפס לצאת מהלופ של שכר מינימום ולהשתמש באינטרנט כדי להתפרנס באינטרנט תוך כדי טיול בעולם